دوره آموزشی نرم افزار MATLAB مقدماتی

دوره آموزشی نرم افزار MATLAB مقدماتی

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۳ کد : ۶۱۱۲ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۹۴۸

مرکز آموزش های تخصصی و مهارتی شیخ صدوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با همکاری و مشارکت مرکز آموزش نیراسیستم پویا در جهت توانمندسازی و مهارت آموزی دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر نموده است:

امروزه در کنار توانمندی علمی دانشجویان رشته های مهندسی که یکی از پارامترهای مهم برای پیشرفت تحصیل است، کسب مهارت های تخصصی برای ایجاد اشتغال از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

فصل تابستان زمان مناسبی برای کسب مهارت های لازم برای هموار شدن مسیر اشتغال دانشجویان است.

بدون شک نرم افزار MATLAB نقش پر رنگی در زمان تحصیل و حتی پس از آن دارد، افرادی که قدرت طراحی و در ادامه توانایی شبیه سازی را داشته باشند مورد نظر شرکت های دانش بنیان و... هستند.

ویژگی های دوره آموزشی نرم افزارMATLAB:

مدت زمان آموزش

این دوره شامل 30 ساعت آموزش تخصصی و عملی میباشد.

شیوه برگزاری

در این دوره آخرین ورژن نرم افزار آموزش داده می شود و دانشجویان با بروز ترین نسخه نرم افزار آشنا می شوند. همچنین دیگر ویژگی بارز این دوره که خود را از دوره های موجود در مراکز دیگر متمایز می سازد پروژه محور بودن آن می باشد. در شیوه پروژه محور پس از ارائه سرفصل های آموزشی، تمارین مختلفی به دانشجویان محول می گردد و طی دوره نحوه برنامه نویسی دانشجویان مورد بررسی قرار گرفته و عیبیابی می شود.

گواهینامه

دانشجویان در انتهای دوره،گواهینامه معتبر از جانب نیراسیستم و مرکز آموزش های تخصصی و مهارتی شیخ صدوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) دریافت خواهند کرد.

امتیاز ویژه دانشجویان دانشگاه یادگار امام

مرکز آموزش نیراسیستم تخفیفات ویژهای را برای دانشجویان محترم دانشگاه یادگار امام تا سقف 40% در نظر گرفته است.

برای مشاهده ی عناوین پروژه ها ، سرفصل دوره آموزشی و ثبت نام در دوره نرم افزارMATLAB بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

 

 


نظر شما :