دوره آموزشی نرم افزار Altium Designer

دوره آموزشی نرم افزار Altium Designer

۲۷ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲ کد : ۶۱۱۳ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۸۷۲

مرکز آموزش های تخصصی و مهارتی شیخ صدوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با همکاری و مشارکت مرکز آموزش نیراسیستم پویا در جهت توانمندسازی و مهارت آموزی دانشجویان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر نموده است:

امروزه در کنار توانمندی علمی دانشجویان رشته های مهندسی که یکی از پارامترهای مهم برای پیشرفت تحصیل است، کسب مهارت های تخصصی برای ایجاد اشتغال از اهمیت دوچندانی برخوردار است.

فصل تابستان زمان مناسبی برای کسب مهارت های لازم برای هموار شدن مسیر اشتغال دانشجویان است.

داشتن مهارت در طراحی بردهای الکترونیکی به صورت حرفه ایی کی از نیازهای شغلی فعلی در رشته مهندسی برق است که راه اشتغال دانشجویان را در این زمینه سرعت می بخشد.

 

ویژگی های دوره آموزشی نرم افزار Altium Designer:

مدت زمان آموزش

این دوره شامل 28 ساعت آموزش تخصصی و عملی می باشد.

شیوه برگزاری

دانشجویان در طول دوره با اصول طراحی شماتیک و PCB های تک لایه و دو لایه آشنا خواهند شد  و همچنین یک برد کاربردی در طول دوره توسط دانشجو طراحی و تولید می شود.

گواهینامه

دانشجویان در انتهای دوره،گواهینامه معتبر از جانب نیراسیستم و مرکز آموزش های تخصصی و مهارتی شیخ صدوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری دریافت خواهند کرد.

امتیاز ویژه دانشجویان دانشگاه یادگار امام

مرکز آموزش نیراسیستم تخفیفات ویژهای را برای دانشجویان محترم دانشگاه یادگار امام تا سقف 40% در نظر گرفته است.

برای مشاهده ی عناوین پروژه ها ، سرفصل دوره آموزشی و ثبت نام در دوره نرم افزار Altium Designerبر روی تصویر زیر کلیک نمایید:

 


نظر شما :